Welkom!

De website meedoeninbronckhorst.nl is dé online sociale kaart van de gemeente Bronckhorst en legt uit hoe wonen, welzijn, zorg, werk, geldzaken en ondersteuning voor inwoners van de gemeente Bronckhorst zijn geregeld.

Algemene informatie

MAROPE op Landgoed Zelle is een Woonwerkgemeenschap.

De kleinschalige woonvorm heeft ruimte voor max 10 personen, 24 uur begeleiding 7 dagen per week en er wordt gewerkt naar zo zelfstandig mogelijk functioneren. Er wordt ontwikkelingsgericht gewerkt. 

Er zijn 4 tiny huisjes beschikbaar voor bewoning met begeleiding gewoond vanuit MAROPE en 24 uurs aanwezigheid van begeleiders. 

Werken/Dagbesteding op het Landgoed (355 hectare groot) biedt plaats aan max 20 deelnemers en gebeurt in kleine groepjes onder deskundige begeleiding. Je gaat werken als hovenier (zowel binnen het landgoed als bij particulieren), bosbouwer (180 hectare bos houden we bij),landschapsbeheerder, boer met Brandrode Runderen, timmerman voor het maken van robuuste meubels, moestuin producten en allerlei andere klussen op een landgoed! Lekker fysiek bezig zijn in de natuur. Ook hier wordt ontwikkelingsgericht gewerkt. Naast werkvaardigheden aanleren worden ook bosbouw en/of hovenier vaardigheden geleerd. Bestaat de mogelijkheid tot het behalen van een certificaat kettingzagen en bosmaaien. 

Contactinformatie

06 40 27 80 94 (Jeroen Hoppen)Landelijk, buitengebiedVosheuvelweg 67251NC Vordenmarope.nlinfo@marope.nljeroenhoppen@marope.nlLaatste controle: mei 2026

Plan route

Toegankelijkheid

Rolstoeldoorgankelijk

Openingstijden

MAROPE Dagbesteding.  Maandag tm vrijdag.  

MAROPE Wonen > 7 dagen per week met 24 uurs begeleiding. 

Contactpersoon

KvK-gegevens

KvK-nummer: 90110900

AGB-registratie

AGB-code van de organisatie: 73730734

Hulpaanbod

Begeleid wonen voor (jong) volwassenen

Wonen in een landelijke omgeving met weinig prikkels en begeleid worden naar zo zelfstandig mogelijk functioneren. 

Werken in bosbouw / hovenier of timmerman

355 hectare groot is het Landgoed. 180 hectare BOs waar we bomen omzagen-hout kloven e.d. 

Werken op het landgoed onder deskundige begeleiding

In kleine groepjes werken op het landgoed in de buitenlucht. 

Wonen met 24 uurszorg, maar wel een eigen appartement.

Wonen in het tiny house met begeleding en gebruik kunnen maken van gemeenschappelijke voorzieningen. 

Niet gevonden wat je zocht?

Meer organisaties voor:

Woonvorm voor mensen met een beperkingDagbestedingscentrum
Vergelijk hulpaanbod